Facebook Instagram Linkedin
Home / Aanbod / Baby / Ouder en kind-inloop

Ouder en kind-inloop

dreumes aan het spelen

In Alkmaar wordt op diverse plekken een Ouder en kind-inloop georganiseerd. Deze bijeenkomsten zijn gratis en aanmelden is niet nodig.

In wijkcentrum Mare Nostrum (Arubastraat 2) is er elke woensdag van 9.30 tot 11.00 uur: Samenspel, voor ouders en kinderen van 1-3 jaar.
Tijdens de bijeenkomst gaan ouders samen met hun kind spelen, knutselen, muziek maken, sporten en bewegen.
Meer informatie: scw@wcmn.nl.

De Kleine Huiskamer is een plek waar ouders elkaar ontmoeten en terecht kunnen met vragen over de opvoeding van hun kind in de leeftijd van 0-8 jaar. Ouders kunnen hier hun opvoedingservaringen delen, elkaar ondersteunen en tips geven.
De Kleine Huiskamer vindt elke vrijdag plaats van 9.00 tot 10.00 uur in de bibliotheek in wijkcentrum Overdie (van Maerlantstraat 8).
Meer informatie: 06-45003533.

Diezelfde ochtend is er BiebStart (voorlezen) van 10.00 tot 11.00 uur en aansluitend Samenspelen in wijkcentrum Overdie.
Meer informatie: 072-5156644 (dinsdag/woensdag en vrijdag).

Locatie

diverse locaties in Alkmaar