BiebStart bestaat 10 jaar!

Opa leest voor aan kleindochter op de bank
|

BiebStart van Bibliotheek Kennemerwaard bestaat 10 jaar. Dit heuglijke feit werd onlangs gevierd in de diverse bibliotheeklocaties in onder andere Alkmaar en Heerhugowaard.

BiebStart is er voor baby’s, dreumesen en peuters van 0 tot 4 jaar, samen met hun (groot)ouders of verzorgers. Tijdens de gezellige ochtenden wordt voorgelezen, gezongen, gespeeld en geknutseld. Kinderen maken op een speelse manier kennis met boeken en verhalen, terwijl ouders en verzorgers andere jonge ouders kunnen ontmoeten.

Door regelmatig voor te lezen, horen jonge kinderen veel nieuwe woorden en raken ze vertrouwd met verhalen en boeken. Zo wordt de basis gelegd voor een leven lang leesplezier.

Nieuw: in Bibliotheek Alkmaar Centrum zijn er vanaf 13 oktober twee verschillende BiebStart-ochtenden. Naast de wekelijkse ochtend voor kinderen van 2 tot 4 jaar is er om de week op dinsdag een speciale BiebStart voor kinderen van 0 tot 2 jaar. De activiteiten sluiten zo nog beter aan bij de ontwikkeling en belevingswereld van baby’s en dreumesen.

LEES VERDER OVER BIEBSTART

Ander nieuws